İLHAM, ENERJİ, DÖNÜŞÜM

2019 için kadim bilgiler ün, para ve başarının yılı diyor. Çin Astrolojisi ise, eski olan her şeyi geride bırakacağımız, yepyeni bir ustalığa ulaşacağımız “domuz yılı”.

İstatistiki olarak yeni yıl hedefleri koyanların % 95’si bu hedefleri başaramaz!

Her yılbaşı kendimize hedefler belirler, ilk 2 ay büyük bir adanmışlıkla devam eder, nedense 3. ay sarkmalar, ertelemeler derken bir bakmışız bir sonraki 31 Aralık yeniden benzer yılbaşı hedeflerini yazıyoruz. Bunun sebebi çoğu insanın “Hedef Belirleme ve Netleşme” –  ardından da düzenli aksiyon almak için motivasyon süreçlerini anlamamalarıdır.

Peki ama kozmik evrenin 2019 yılında bize sağlayacağı bu başarı enerjisini, nasıl %5‘lik “Usta Başaranlar” kısmına girerek değerlendirebilirsin?İlham.Enerji.Dönüşüm atölyesinde öğrenip, aynı gün uygulayacağın “7 adım” ile Yeni Yıl dileklerini BAŞAR! Bol müzikli, eğlenceli ve bir o kadar da büyülü olan bu çalışmada, şu anda yaşamında nerede olduğunu bulacak ve gitmek istediğin sonuç için kendine bir plan oluşturacaksın. Öyle ki, bu yaptığın plan sana hedefine doğru adım atmak için heyecan yaratacak, ulaşmak istediğin sonuca doğru çekecek ve 2019 yılı içerisinde hedefine doğru her gün adım atıyor olacaksın.

Yeliz Rüzgar, profesyonel koçluk araçları, bilimsel veriler ve kadim bilgelik sırlarını harmanlayarak sana grup koçluğu yapacak, 2019 yılı için astrolojik öngörümlemelerde bulunacaktır.