YELİZ RÜZGAR

YELİZ RÜZGAR.

BEN

Üniversite eğitimini İzmir’ de İşletme Yöneticiliği ve Pazarlama üzerine tamamladıktan ve uluslararası kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra, ileriki eğitimlerine psikoloji dalında Kaliforniya, USA’ da devam etmiş olan Yeliz Rüzgar, Mark Victor Hansen, Deepak Chopra, Anthony Robbins, Dr. Micheal Beckwith, Dr. Richard Bandler gibi isimler ile beraber calışmalar yapmıştır. Halen “Bütünsel Yaşam Koçluğu” üzerine Sedona Üniversitesinde Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

100 ün üzerinde kişisel ve organizasyonel gelişim eğitimlerine katılmış; NLP, Hipnoterapi, Matrix Energetics Healing, Reiki,Deeksha, Makrobiyotik Yaşam, Ayurveda, Aura Video Systems gibi bilimi tamamlayıcı yöntemlerle ilgili de sertifikalar almıştır.

2006 yılında Inneractive Enterprises – YR International bireysel ve organizasyonel danışmanlık firmasını Los Angeles’ da kurmuş olup, Anthony Robbins Türkiye ve Power Coaching & Consulting Türkiye’ nin de kurucu ortağıdır.

HAYAT MOTTOSU: İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOKTUR. İSTE, PLANLA, HAREKETE GEÇ, İNAN VE SABIRLI OL!

DENEYİMLERİ

Yoga and Health Festivalleri, USA ;Toyota sponsorluğunda gerçekleşen ve Amerika çapında büyük ses getirmiş olan Yoga Health Festivals isimli festivallere imza atmış, Madonna, Al Pacino, Demi Moore gibi ünlülerle yoga eğitmenleri Gurmukh Kaur Khalsa, Shiva Rea, Tommy Rosen ve Kia Miller ile çalışma olanağı bulmuştur.

2008

TV 8 10 serilik Televizyon Programı; Okan Bayülgen, Ragıp Savaş ,Şahan Gökbakar, Selçuk Yöntem, gibi pek çok ünlü isimin konuk olduğu televizyon programlarında “Başarı ve Yaratıcılığın İç Dinamikleri” ni Seray Sever ile birlikte sunmuştur.

2009

GATE; Jim Carrey, Echart Tolle, Tom Shadyac gibi isimlerin öncülüğünde kurulan GATE (the Global Alliance for Transformational Entertainment ) ile Holistik Yaşam Stilleri ve Transformasyon üzerine bir çok panel ve film gösteriminin organizasyonunda bulunmuştur.

2010

Larry Crowne Kırmızı Halı Etkinliği; Tom Hanks ve Julia Roberts’ ın oynadığı “Larry Crowne” filminin Kırmızı Halı etkinliğinin  organizasyonunu yapmış, basit ve sade bir yaşam stili ile de “star” olunabileceğini Hollywood’ a iletmiş, “Muse” lakabını almıştır.

2011

www.yenibirbendoguyor.com konferasında Dünyaca ünlü isimler ile sahne almıs, Birlik Bilinci ve Kalpten Gelen Şifa başlıklı interaktif sunumunu yapmıştır.

Zebra Limited, 2010–2012

Metin Hara ile birlikte dönüşümsel etkinliklerde beraberce yüzlerce kalbe dokunmuştur. Tamamlayıcı tıbbın önde gelen isimlerinden Dr. Ayce Riley ile birlikte Natura ve Beyin Bilinci Konferası’nda yaşamsal geri bildirimler veren Biofeedback araçları tanıtmıştır.

2012

META HEALTH SUMMİT: Bruce Lipton, Bernie Siegel, David Katz, Gary Craig, Deborah King, David Hamilton, Mariel Hemingway, and John Robbins gibi isimler ile birlikte Holistik Yaşam üzerine konuk konuşmacı olmuştur.

2013

Anthony Robbins Türkiye, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Anthony Robbins Power gruplarını kurmuş, Los Angeles ve New York ‘ta gerçekleşen dönüşümsel etkinliklere Türkiye’den  gruplar götürmüştür

2013

Actifit-Power Coaching iş ortaklığı ile ‘Corporate Wellness – Kurumsal İyilik’ çalışmaları ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ilham, enerji ve dönüşüm getirmiştir.
Benzer çalışmaları Türkiye’nin birçok şehrinde, Inspire.Energize.Transform isimli workshoplarında yapmaya devam etmektedir.

gÜNÜMÜZ